• Tüm Sigorta İhtiyaçlarınız İçin Yanınızdayız

  • Sağlık Sigortası

  • Konut Sigortası

  • İşyeri Sigortası

  • Araç Sigortası

Sağlık Sigortaları

1-8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

Güneş Sigorta, kadınlarımızın öncelikle sağlığını korumak, hastalıklarında yanında olabilmek amacıyla Dünya Kadınlar Gününe özel limitsiz yatarak tedavi teminatlı, erken tanı için gerekli olan Mammografi taraması, diş sağlığını korumak amacıyla diş koruma paketi, diyetisyen ve psikoterapinin de bulunduğu, tanımlı anlaşmalı kurumlarda geçerli çok özel fiyatlarla bir poliçe sunmaktadır.

Sizin için değerli olan bayanlara hediye edebilirsiniz.

Güneş Sigorta, kadınlarımızın öncelikle sağlığını korumak, hastalıklarında yanında olabilmek amacıyla Dünya Kadınlar Gününe özel limitsiz yatarak tedavi teminatlı, erken tanı için gerekli olan Mammografi taraması, diş sağlığını korumak amacıyla diş koruma paketi , diyetisyen ve psikoterapi nin de bulunduğu, tanımlı anlaşmalı kurumlarda geçerli çok özel fiyatlarla bir poliçe sunmaktadır.

Özel plan çalışmalı poliçemizi 08/03/2010 tarihine kadar tüm bayanlara yöneliktir.

Meme Kanseri İle ilgili Birkaç Çarpıcı Not,

·         Meme kanseri, kadınlarda görülen kanserler arasında %23.7 ile ilk sırada yer alıyor

·         Dünyada her 3 dakikada bir kadına meme kanseri teşhisi konuluyor,

·         Her 8 kadından 1'i meme kanserine yakalanıyor.

·         Ülkemizde her yıl 30.000 kadına meme kanseri teşhisi konuyor.

·         Tüm dünyada her 11 dakikada bir kadın meme kanseri nedeniyle hayatını kaybediyor.

·         Meme kanseri, kanserden ölümler içerisinde akciğer kanserinden sonra 2. sırada yer alıyor.

·         Meme kanseri, erken teşhis edilirse tamamen iyileşebilen bir kanser türü.

·         İlerlemeden teşhis edildiğinde memenin alınmasına bile gerek kalmıyor.<br/>

·         Erken teşhis için, kendi kendine muayene ve 40 yaşından itibaren 1-2 yılda bir yaptırılacak Mammografi önem teşkil etmektedir.

Meme Kanserinde ; Amerikan Kanser Birliği tarafından önerilen meme kanseri tarama rehberine göre Mammografi 40 yaş üstüne önerilmektedir.

 

2-Okyanus Sağlık Sigortası

Sağlığınız hiçbir özrü kabul etmez. Okyanus Sağlık ürünümüzle, sağlık poliçenizin teminat limitlerini ve ödeme yüzdelerini kendizi belirleyecebileceksiniz.

Aşağıda yer alan teminatlar tüm Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımız için geçerlidir.

İndirimli Anlaşmalı Kurum ağımızı  tercih etmeniz halinde  aynı teminat / teminat limiti ve ödeme oranlarını  bütçenize daha uygun primler ile Yakamoz ürünümüzü satın alabileceğinizi iletiriz.

(İndirimli Anlaşmalı Kurum ağımızda  Florance Nihgthingale Hastaneler Grubu,  Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu ve İnternational Hospital yer almamaktadır.)

·         Yurt içinde, Yatarak Tedavi Teminatı kapsamına giren sağlık giderleri Anlaşmalı veya Anlaşma Harici Sağlık Kuruluşlarında gerçekleşmiş olmasına bakılmaksızın limitsiz ve farklı katılım payları ile,

·         Yurt dışında gerçekleşen, Yatarak Tedavi Teminatı kapsamına giren sağlık giderleri isteğe bağlı alınan 300.000TL ile,

·         Yurt içinde ve yurt dışında isteğe bağlı ayakta tedavi teminatı değişik seçenekler  ile,

Güvence altına alan  sağlık sigortası ürünümüzdür.

Güneş Sigorta,  anlaşmalı hastane, eczane, laboratuvar, poliklinik ve teşhis kliniklerinden oluşan geniş hizmet ağı ile 365 gün 24 saat profesyonel tıbbi ve danışmanlık hizmeti veren bir kadroya sahiptir.

Yatarak Tedavi Teminatları

·         Sigortalının ; TTB Asgari ücret tarifesine göre 150 birim ve üzerindeki cerrahi girişimler ile  en az 24 saat hastanede yatışının  gerekliliği doktor ve/veya hastane raporlarıyla belgelenen  sağlık giderleri  Yatarak Tedavi Teminatı kapsamında karşılanır.

·         Hastanede kalınan süre içerisinde oda, yatak, yemek ve refakatçi masrafları,

·         Operatör, anestezist, asistan ücretleri,

·         Hastane hizmetleri (ameliyat, ameliyathane, anestezi, ilaç, laboratuvar, radyoloji vb.),

·         Yoğun bakım ünitelerindeki tedaviler,

·         Yatarak tedavi esnasında yatış süreci içerisinde yapılan tüm tanı amaçlı biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntülüme tetkikleri,

·         Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz

·         Koroner anjiyografi,

·         ESWL , Gama Knife giderleri

·         Sadece kornea, böbrek, pankreas, karaciğer, kalp, akciğer nakli.

·         Poliçenin geçerlilik süresi içerisinde meydana gelen bir trafik kazası sonucu oluşan durumlarda yalnızca trafik kazası sonucu meydana gelen durumun düzeltilmesine yönelik olan diş veya burunla ilgili tedavilerin, trafik kaza raporu ile diş ve burunla ilgili tedavi gerektiren durumun trafik kazası sonucu meydana geldiğini gösterir adli rapor ile belgelenmesi halinde giderleri,

·         Teminat Kapsamında olan bir hastalık ya da yaralanma nedeniyle Hastanede tedavi gören Sigortalının, Hastaneye yatırıldıktan sonra vefatı durumunda morg masrafları.

·         12 ay bekleme süresi sonunda Doğum Hamilelik ve Aile Planlaması ile ilgili masraflar,

·         Doğum masrafları şirketimiz tarafından karşılanan yeni doğan sağlıklı bebekler doğdukları tarih itibariyle sigortalanarak GÜNEŞ BEBEK olma avantajından yararlanabilir.

Ayakta Tedavi Teminatı

·         Doktor Muayene

·         Tanı Amaçlı İncelemeler

·         İlaç Teminatı

·         Fizik Tedavi Teminatı

·         İsteğe bağlı yurt dışı ayakta tedavi

 

Hizmetler :

Diş Paketi

Bu hizmetimiz ile sizlere diş röntgeni, diş taşı temizliği ve diş hekimi muayenesi işlemleri ücretsiz olarak sunulmuştur.

Anlaşmalı kurum bilgisi için lütfen Müşteri Hizmetleri Bilgi Hattımızı arayın.

Kontrol Mamografisi

Meme kanserinin erken tanısında en etkili ve en başarılı yöntem olan Mamografi tetkiki, sizlerin kullanımına sunulmuştur.

40 yaş ve üstü tüm bayan sigortalılarımız için yılda bir kez aşağıda belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda geçerli Kontrol Mamografi Hizmeti vermekteyiz.

Kontrol PSA (Prostat Spesifik Antijen)

Yapılan çalışmalarda 50 yaş üzeri 5 erkekten 1‘inin prostat kanserine yakalandığı belirtilmekte. En önemli tanı yöntemlerinden biri olan PSA (Prostat Spesifik Antijen) tetkiki, sizlerin kullanımına sunulmuştur.

40 yaş ve üstü tüm erkek sigortalılarımız için yılda bir kez aşağıda belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda geçerli PSA Tarama Hizmeti vermekteyiz.

Prim İndirimleri / Ödeme Şekli :

Anne, baba ve henüz evlenmemiş çocuklardan oluşan ailenin aynı poliçe ve aynı ürün / planda bulunması durumunda aile indirimi uygulanır.

Poliçe priminin tamamının defaten ödenmesi durumunda peşin ödeme indirimi uygulanır.

Poliçe primi % 25 + 5 eşit taksit ile ödenir.

 

3-Yakamoz Sağlık Sigortası

Sağlığınızı Yakamoz ile garanti altına alın, kazançlı çıkın. Sağlığınızı güvence altına alan sağlık sigortası ürünümüzdür.

Aşağıda yer alan teminatlar tüm Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımız için geçerlidir.

İndirimli Anlaşmalı Kurum ağımızı  tercih etmeniz halinde  aynı teminat / teminat limiti ve ödeme oranlarını  bütçenize daha uygun primler ile Yakamoz ürünümüzü satın alabileceğinizi iletiriz.

(İndirimli Anlaşmalı Kurum ağımızda  Florance Nihgthingale Hastaneler Grubu,  Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu ve İnternational Hospital yer almamaktadır. )

Yurt içinde, Yatarak Tedavi Teminatı kapsamına giren sağlık giderleri  Anlaşmalı veya Anlaşma Harici Sağlık Kuruluşlarında gerçekleşmiş olmasına bakılmaksızın limitsiz ve  farklı ödeme oranları ile,

Yurt dışında gerçekleşen, Yatarak Tedavi Teminatı kapsamına giren sağlık giderleri 10.000TL ile,

Sadece yurt içinde geçerli isteğe bağlı ayakta tedavi teminatı 2.500TL yıllık limit ile,Güvence altına alan  sağlık sigortası ürünümüzdür.

Güneş Sigorta, anlaşmalı hastane, eczane, laboratuvar, poliklinik ve teşhis kliniklerinden oluşan geniş hizmet ağı ile 365 gün 24 saat profesyonel tıbbi ve danışmanlık hizmeti veren bir kadroya sahiptir.

Yatarak Tedavi Teminatları

Sigortalının ; TTB Asgari ücret tarifesine göre 150 birim ve üzerindeki cerrahi girişimler ile  en az 24 saat hastanede yatışının  gerekliliği doktor ve/veya hastane raporlarıyla belgelenen  sağlık giderleri  Yatarak Tedavi Teminatı kapsamında karşılanır.Hastanede kalınan süre içerisinde oda, yatak, yemek ve refakatçi masrafları,

Operatör, anestezist, asistan ücretleri,

Hastane hizmetleri (ameliyat, ameliyathane, anestezi, ilaç, laboratuvar, radyoloji vb.),

Yoğun bakım ünitelerindeki tedaviler,

Yatarak tedavi esnasında yatış süreci içerisinde yapılan tüm tanı amaçlı biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntülüme tetkikleri,

Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz

Koroner anjiyografi,

ESWL , Gama Knife giderleri

Sadece kornea, böbrek, pankreas, karaciğer, kalp, akciğer nakli.

Poliçenin geçerlilik süresi içerisinde meydana gelen bir trafik kazası sonucu oluşan durumlarda yalnızca trafik kazası sonucu meydana gelen durumun düzeltilmesine yönelik olan diş veya burunla ilgili tedavilerin, trafik kaza raporu ile diş ve burunla ilgili tedavi gerektiren durumun trafik kazası sonucu meydana geldiğini gösterir adli rapor ile belgelenmesi halinde giderleri,

Teminat Kapsamında olan bir hastalık ya da yaralanma nedeniyle Hastanede tedavi gören Sigortalının, Hastaneye yatırıldıktan sonra vefatı durumunda morg masrafları.

12 ay bekleme süresi sonunda Doğum Hamilelik ve Aile Planlaması ile ilgili masraflar,

Doğum masrafları şirketimiz tarafından karşılanan yeni doğan sağlıklı bebekler doğdukları tarih itibariyle sigortalanarak GÜNEŞ BEBEK olma avantajından yararlanabilir.

Bu teminat yalnızca yurtiçinde geçerlidir.

Ayakta Tedavi Teminatı

·         Doktor Muayene

·         Tanı Amaçlı İncelemeler

·         İlaç Teminatı

·         Fizik Tedavi Teminatı

Hizmetler :

Diş Paketi

Bu hizmetimiz ile sizlere diş röntgeni, diş taşı temizliği ve diş hekimi muayenesi işlemleri ücretsiz olarak sunulmuştur. (7 yaş üstü sigortalılar için geçerlidir. )

Anlaşmalı kurum bilgisi için lütfen Müşteri Hizmetleri Bilgi Hattımızı arayın.

Kontrol Mamografisi

Meme kanserinin erken tanısında en etkili ve en başarılı yöntem olan Mamografi tetkiki, sizlerin kullanımına sunulmuştur. 

40 yaş ve üstü tüm bayan sigortalılarımız için yılda bir kez aşağıda belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda geçerli Kontrol Mamografi Hizmeti vermekteyiz.

Kontrol PSA (Prostat Spesifik Antijen)

Yapılan çalışmalarda 50 yaş üzeri 5 erkekten 1‘inin prostat kanserine yakalandığı belirtilmekte. En önemli tanı yöntemlerinden biri olan PSA (Prostat Spesifik Antijen) tetkiki, sizlerin kullanımına sunulmuştur.

40 yaş ve üstü tüm erkek sigortalılarımız için yılda bir kez aşağıda belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda geçerli PSA Tarama Hizmeti vermekteyiz.

Prim İndirimleri / Ödeme Şekli :

Poliçe priminin tamamının defaten ödenmesi durumunda peşin ödeme indirimi uygulanır.

Poliçe primi % 25 + 5 eşit taksit ile ödenir.

 

4-Eko Sağlık Sigortası

Sağlığınızı Eko Plan ile garanti altına alın, kazançlı çıkın. Sağlığınızı güvence altına alan sağlık sigortası ürünümüzdür.

Sadece yurt içinde yatarak tedavi giderlerini  Anlaşmalı Sağlık Kuruluş’da limitsiz, Anlaşma Harici Sağlık Kuruluş’larda 10.000TL  Yıllık limit, isteğe bağlı ayakta tedavi teminatı 1.500TL yıllık limit ile sunulan  sağlık sigortası ürünüdür. Bu ürünümüz yurt dışında geçerli değildir.

Güneş Sigorta, anlaşmalı hastane, eczane, laboratuvar, poliklinik ve teşhis kliniklerinden oluşan geniş hizmet ağı ile 365 gün 24 saat profesyonel tıbbi ve danışmanlık hizmeti veren bir kadroya sahiptir.

 

5-Can Kurtaran Sağlık Sigortası

Acil Durumlardaki Sağlık Güvenceniz “Güneş”te... "Cankurtaran Sağlık Sigortası" size, karşı kaşıya kalabileceğiniz umulmadık durumlarda güvence sağlar.

·         Acil durumlarda gerçekleşen;

·         Acil Tıbbi Yardım ve Kara Ambulansı hizmetlerini

·         Tıbbi Danışma Hattı hizmetlerini,

·         Sağlık Kuruluşunda tedavi giderlerinin karşılanmasını kapsar.

Teminat tutarı ;

Acil durum nedeniyle gerçekleşen tüm tedavi giderleri için sigortalı başına yıllık 10.000 TL  limit ile sınırlıdır.

Anlaşmalı hastane, eczane, labaratuvar, poliklinik ve teşhis kliniklerinden oluşan geniş bir hizmet ağı bulunan Güneş Sigorta, 365 gün 24 saat profesyonel tıbbi ve danışmanlık hizmeti veren bir kadroya sahiptir.

Hangi Durumlarda sizi güvence altına alır?

Teminat Kapsamı,

·         Zehirlenme,

·         Yanık,

·         Elektrik çarpması,

·         Donma,

·         Anjioödem ve anaflaktik şok,

·         Hayvan ısırıkları,

·         Solunum sistemine yabancı cisim kaçması,

·         Tahriş edici madde yanıkları ve tahriş edici gazların solunması,

·         Suda boğulma,

·         Göz yaralanması,

·         Yüksekten düşme sonucu yaralanma,

·         Trafik kazası sonucu yaralanma,

·         Darp sonucu yaralanma,

·         Travmaya bağlı yaralanmalar,

·         Uzuv kopması,

·         Kemik kırıkları,

·         Eklem çıkıkları (tekrarlayan çıkıklar hariç),

·         Akut masif kanama, kan kaybı,

·         Ani şuur kaybı,

·         Kalp krizi,

·         Ani inme (serebrovasküler olay),

·         Akut batın,

·         Mide delinmesi (Mide perforasyonu),

·         Menenjit, ensefalit, beyin absesi.

 

6-Tehlikeli Sağlık Sigortası

Güneş Sigorta A.Ş. olarak sizin ve sevdikleriniz başına gelebilecek riskli hastalık durumlarında ihtiyaç duyacağınız finansal desteği verebilmek için Tehlikeli Hastalıklar Sigortası kapsamını genişleterek her zaman yanınızda olmayı hedeflemektedir.

Aşağıda yer alan hastalıklardan herhangi birine yakalanılması durumunda Yıllık 50.000TL. teminat tutarı kadar tazminat ödenir.

Sigortaya ilk giriş yaşı 18-55 yaşları arasında olup, 60 yaşına kadar yenileme  yapılabilir.

Tehlikeli Hastalıklar Sigortası 1 yıl süreli olmakla birlikte her yıl poliçenizi yenileyerek bu güvenceye sürekli sahip olabilirsiniz.

Sigorta  kapsamında olan Tehlikeli Hastalıklar

·         Aort Ameliyatı

·         Aplastik Anemi

·         İyi Huylu Beyin Tümörü

·         Körlük

·         Koma

·         Koroner By-pass Graftisi

·         Kalp Krizi

·         Kalp Kapakçığı Ameliyatı

·         Böbrek Yetmezliği

·         Hayatı Tehdit Eden Kanser

·         Duyma Kaybı

·         Uzuv Kaybı

·         Konuşma Kaybı

·         Majör Organ Nakli

·         Motor Nöron Hastalığı

·         Felç

·         İnme

 

7-Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahatlerinizde sağlığınıza güvence “Güneş”te... Güneş Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı seyahatlerinizde, gittiğiniz ülkede acil bir müdahale gerektiren rahatsızlanma veya kaza durumunda,acil tıbbi tedavi masraflarını kapsar.

Sigorta teminatının konusu

·         Sigortacı,  bu Sigorta Sözleşmesi ile sigortalanmış olan Sigortalının, Poliçenin geçerlilik süresi içerisinde ve yurtiçinden yurtdışına, teminatların geçerli olduğu coğrafi bölgede seyahat ederken Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları ile bu Sigorta Sözleşmesinin teminatlarının kapsamına giren bir durumdan dolayı ani olarak hastalanması ya da kazaya uğraması sonucunda gereken acil tıbbi yardım, tıbbi tedavi, tıbbi nakil, taburcu olduktan sonra yurtiçine nakli ile vefat halinde defin veya cenazenin yurtiçine nakli ile ilgili giderlerini Poliçede belirtilen toplam teminat limiti dahilinde karşılar.

·         Sigorta teminatı altına alınan giderlerin, Sigortalının ani hastalık ya da kaza sonucunda tıbbi açıdan gerekli olan tedavisiyle ilgili olması ve teminat kapsamı içerisinde yer alması gerekir. Sigortalının tedavi süreci içerisinde tedavisine konu olan ani hastalık veya kaza hali ile doğrudan ilgili olmayıp başka bir hastalık veya kaza sonucunda oluşan giderleri ayrı bir tazminat konusu olarak değerlendirilir.

·         Sigortacının, Poliçenin geçerlilik süresi boyunca teminat kapsamına giren tüm durumlar için üstleneceği azami toplam sorumluluk tutarı toplam teminat limitidir. Toplam teminat limiti sigorta poliçesinde belirtilir.

·         Bu poliçeyi, ister yurtdışı seyahatinizin süresi kadar alabileceğiniz gibi, aylık, 45 günlük, 2 aylık,3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık süre için, yurtiçi seyahatlerinizde  seyahat süresi kadar veya en fazla 30 günlük alabilirsiniz

 

·         Teminatların geçerlilik bölgeleri Tüm Dünya, Avrupa ve Türkiye olarak sunulmaktadır.

 

Sigorta teminatları

 

·         Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi

·         Yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli

·         Taburcu olduktan sonra Daimi İkametgah’a nakil

·         Vefat eden sigortalının nakli

·         Acil mesajların iletilmesi

·         Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması

·         Tarifeli bagaj kaybı, zarar görmesi, çalınması

·         İlaç gönderilmesi organizasyonu

65 yaş ve üstü için sürprim uygulanmaktadır. 65 yaş üstü kişilere sadece kaza durumlarında hizmet verilecektir.

© Copyright 2011 Tüm hakları saklıdır .Tasarım ve Yazılım hangiacente.com tarafından hazırlanmıştır
Error 301

301 - Moved Permanently . That’s an error.

Requested content has been permanently moved. That’s all we know.